Dechové kvarteto, country i slavné melodie – to je nabídka MPT

přidáno: 21. 6. 2016 2:28, autor: Jana Fričová
Tento týden je program Města plného tónů hudebně velmi nabitý. Vybírat je možné z různých žánrů a předpověď počasí napovídá, že se produkce budou moci uskutečnit pod širým nebem, jak je v plánu.

Středa nabídne nejprve vystoupení mladé hudební generace. Na podiu před radnicí se od 16 hodin představí se svým programem dechové kvarteto BRASS z jablonecké základní umělecké školy. Kdo však nebude chtít trávit středeční večer doma, nemusí, protože na letní scéně Eurocentra je připravený od 20 hodin koncert barda české country a folkové scény, Františka Nedvěda. „Představí tady ty nejkrásnější hity z dílny bratří Nedvědů. Těšit se můžete na téměř dvouhodinový koncert toho nejlepšího z celoživotní tvorby sourozenecké dvojice i sólové dráhy Františka Nedvěda. Ačkoliv tento koncert patří k těm placeným, věřím, že amfiteátr bude zaplněný do posledního místa,“ zve náměstek primátora Pavel Svoboda. Lístky za 290 korun jsou v prodeji pouze v pokladně městského divadla, začátek je ve 20 hodin. 

Letní scéna však má lákavou pozvánku také na čtvrteční večer. „Od 20 hodin tu vystoupí slovenská vokální skupina Fragile, která se věnuje interpretaci známých světových rockových a popových hitů v působivých a velmi zajímavých originálních a cappella aranžmá,“ popisuje večer ředitelka Eurocentra Marta Procházková. I koncert skupiny Fragile patří k těm placeným, vstupenky se pohybují od 280 do 160 korun a jsou k dostání v pokladně Eurocentra.

Comments