Jablonec je jednou ze dvou zastávek Cliffa Moora a jeho bandu v Česku

přidáno: 1. 6. 2015 9:02, autor: Vít Rakušan   [ aktualizováno 1. 6. 2015 9:07 ]
Na začátku června zve Město plné tónů posluchače na velký dechový orchestr i na rockovou kapelu z britských ostrovů, která přijede do Česka jen na dva koncerty. S hosty festivalu tak posluchači navštíví nejen podium na Mírovém náměstí, ale opět zavítají do Klubu Na Rampě.

Podium na Mírovém náměstí ožije opět ve středu 3. června, kde vystoupí Velký dechový orchestr ZUŠ z Police nad Metují. „Loni tu naši přátelé z Police nad Metují slavili velký úspěch, proto jsme je letos pozvali znovu,“ zve ředitel ZUŠ Jablonec nad Nisou Vít Rakušan na středeční odpoledne od 16 hodin na Mírové náměstí.
 
Rogram na pátek 5. června připravil zmíněný Klub Na Rampě. Představí se zde na jednom ze dvou českých koncertů Cliff Moore Band z Velké Británie. Od 21 hodin si tak přijdou na své vyznavači rocku, jazzu a blues. „Cliff Moore coby kytarista, zpěvák a skladatel působí na britské hudební scéně více než třicet let. Na veřejnosti se příliš neprezentuje a dává přednost práci ve studiu jako producent, zvukový inženýr a doprovodný hudebník,“ říká dramaturgyně klubu Milena Bauerová o bratru legendárního Garyho Moora. Cliff Moore se svou kapelou přijede do ČR jen na dva koncerty, z nichž jeden je právě v Jablonci nad Nisou (více na www.klubnarampe.cz). 

Comments