Srnky vtrhnou na letní scénu

přidáno: 20. 6. 2017 3:52, autor: Jana Fričová
Další týden projektu Město plné tónů nabídne hudbu na Mírovém náměstí i divadelní představení. A to inscenaci Srnky libereckého Divadla F. X. Šaldy speciálně upravenou pro jabloneckou letní scénu.
Ve středu od 16 hodin pozvou na Mírové náměstí posluchače hned dva smyčcové soubory jablonecké základní umělecké školy, a to VIOLKA a ARCHI DI MELA. Protipól jim vytvoří kytarový soubor EURYDIKA.
„Navíc jsme vám připravili malé překvapení. Pro vylepšení komfortu posluchačů jsme nachystali barevné podsedáky, na něž si budou moci sednout na schody před radnicí,“ říká vedoucí oddělení školství, kultury a sportu Zdeňka Květová. Podsedáky si každý zájemce bude moci vyzvednout čtvrt hodiny před začátkem představení v informačním centru radnice proti padesátikorunové záloze. „Jakmile podsedák vrátí do infocentra, dostane svou zálohu zpět,“ dodává Květová s tím, že zapůjčené podsedáky je třeba vrátit hned po představení, nejpozději do půl šesté.
Vstupenky na představení DFXŠ Srnky jsou už nyní v předprodeji Eurocentra. Hraje se na letní scéně ve čtvrtek 22. června od 21 hodin. Neobyčejné příběhy z Liberce jsou pro mládež do 15 let nevh
odné. Hra Tomáše Svobody je jedním z divácky nejúspěšnějších představení hraných v libereckém Malém divadle. Místa na ni jsou na domovské scéně vždy 24 hodin před zahájením prodeje vstupenek obsazená. Na stránkách libereckého divadla se o představení říká: „Srnky jsou příběhem outsiderů s kuriózními osudy. Cesty všech se jedné noci nečekaně spojí a jejich příběhy najdou rozuzlení až díky srnkám, které se objeví, bůh ví odkud.“
Srnky vtrhnou na letní scénu
Předprodej: 200 Kč/v den akce: 250 Kč, studenti a ZTP: 125 Kč, k stání po vyprodání míst k sezení: 150 Kč. V případě nepřízně počasí se představení uskuteční ve velkém sále Eurocentra.
Comments